Klávesy M-Audio Oxygen 49 IV

USB/MIDI kontrolér, 49 kláves, 17ovladačů, 8padů, Ableton a SONiVOX SW (CMID075)
M-Audio Oxygen 49 IV
na dotaz
3 890 Kč
Cena po registraci: 3 851 Kč včetně DPH
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Trutnověna dotaz
Přepravní společnostína dotaz
Kód produktu0336732
Kód výrobce (PN)CMID075
VýrobceM-AUDIO
Záruka24 měsíců

Vstupte do světa počítačem tvořené muziky s Keystation Oxygen 49 od značky M-Audio. Tento jednoduchý a přesto silný MIDI controller je navržen pro hraní virtuálních nástrojů. Přidat do vaší skladby dechy, smyčce nebo celý orchestr už nebude problém. Controller obsahuje veliké množství programovatelných "poťáků", "šavlí" nebo padů, díky kterému dostanete naprostou kontrolu nad Vaším hudebním softwarem a nezáleží jestli na PC, nebo Macu.

Keystation Oxygen 49 vám dovoluje dosáhnout obrovského rozsahu, od basových linek, přes klavírní harmonie až k vysokým melodiím. Přibalený software od SONiVOX s názvem Eighty-eight Ensemble dokáže reprodukovat ten nejvěrnější klavírní zvuk. Zvuk piana pro tento software byl pečlivě nahrán a nasamplován. Každý hudební producent, který chce do svých skladeb zakomponovat ten nejvěrnější a nejrealističtější zvuk piana světové kvality, využívá právě Eighty-eight Ensemble).

Díky možnosti USB napájení a svým rozměrům, je cotroller perfektním řešením pro muzikanty například na šňůře, kteří potřebují ovladač na svůj hudební software a nechtějí se tahat s obrovským controllerem.

Obsah balení:
Klávesy
USB kabel
Manuál

Hodnocení produktu
nehodnoceno
USB/MIDI kontrolér, 49 kláves, 17ovladačů, 8padů, Ableton a SONiVOX SW (CMID075)
DistribuceCZ
VýrobceM-AUDIO